Kryefjala Logo

Dua Lipa rrëfen për sakrificat e saj

2 vite më parë

Ata që janë duhanpirës e quajnë sakrificë të madhe lënien e duhanit. Një ndër ta është edhe Dua Lipa e cila ka hequr dorë nga pirja e duhanit. Kjo për faktin se ka dashur të përmirësojë shëndetin në mes të turit të saj botëror “Future Nostalgia”.

Dua tregoi se ka vënë re një përmirësim drastik në shëndetin e saj, pasi i është kthyer edhe ushtrimeve në palestër si dhe ushqimit të shëndetshëm.

“Ndjehem sikur kur dal në skenë ka një lloj tjetër besimi dhe, e dini, ndihem shumë e pathyeshme në momentet kur performoj”, ka thënë këngëtarja.

Të ngjashme