Kryefjala Logo

Dua Lipa puthje të nxehta në New York me…

30 Shtator, 2022 | 9:43 am

Pas një nate në një nga klubet e Meksikës ku u pa me Aron Piper, Dua Lipa është kapur mat me Trevor Noah në New York. Ylli i muzikës pop dhe moderatori i “The Daily Show” janë fotografuar duke u puthur dhe kaq ka mjaftuar që mediat të gëlojnë rreth tyre.

EB566B78 E88E 42E3 8E2F ED8A2662B2A7 D94182B4 5F1E 4CE6 9A61 7C58BB48996D

Burimet për “Daily Mail” tregojnë se pas mbrëmjes romantike çifti më i ri në showbiz kanë shkëmbyer edhe një puthje të zjarrtë dhe më pas janë larguar më në drejtime të ndryshme.

Kjo nuk është hera e parë që ata shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndaj dhe medit shkruajnë se ata janë në lidhje, të paktën që nga qershori i këtij viti.

Të ngjashme