Kryefjala Logo

Dua Lipa nuk do të jetë në skenën e “Sunny Hill” në Tiranë?

23 Gusht, 2022 | 7:41 pm

Në datën 26 gusht pritet që të fillojë “Sunny Hill” në Tiranë, një koncert i realizuar nga Dua Lipa, babai i saj dhe fondacioni i tyre. Ndonse Bashkia e Tiranës po bën përgatitjet, mos ndoshta kryesorja do të mungojë? Po flasim për Dua Lipën. Nuk do të ngjitet në skenën e “Sunny Hill”?

Pak ditë më parë Dua ka bërë një postim në Instagram ku lajmëron se ka berë 74 koncerte dhe momentalisht do të bëjë një pushim për tu rikthyer sërish në shtator në një koncert në Amerikën Latine. Pra, mesa duket në “Sunny Hill” në Tiranë Dua ka vendosur mos performojë.

Gjithësesi është e pakuptimtë që në koncertin e saj të mungojë pikërisht ajo. Por deri më tani flitet që janë shitur 3000 bileta, kështu që thuhet se në moment të fundit do të hapen dyert për të shkuar njerëzit, ose ndoshta lali Eri do ta ndihmojë me stafet e tij. Por deri në fund nuk dihet ndoshta edhe Erion Veliaj do arrijë ti mbushë mendjen që ajo të ngjitet, edhe te arrijë të tërheqë njerëzit në këtë mënyrë. Por le të presim.

D9675CB6 3135 4F72 A686 E3E17A3A22D4

Të ngjashme