Kryefjala Logo

Dua Lipa në lidhje të re dashurie:Zbuloni djalin që i ka rrëmbyer zemrën

13 Janar, 2024 | 10:56 am

Shumë pak kohë nga ndarja me regjisorin Romain Gavras, Dua Lipa po shijon një romancë të re. Këngëtarja shqiptare thuhet se ka nisur një lidhje më aktorin britanik, Callum Turner.

Çifti është parë duke kërcyer dhe puthur në një festë në Beverly Hills.“Është një lidhje e re, por ata janë të çmendur pas njëri-tjetrit”, thanë burime pranë dyshes për Page Six.

IMG 6036

Të ngjashme