Kryefjala Logo

Dua Lipa me rival të ri dhe këtë herë brenda familjes…

23 Tetor, 2023 | 8:09 am

Një tjetër talent në familjen Lipa. Gjini, vëllai 17-vjeçar i Duas, ka krijuar këngën e tij të parë. Në një postim në Instagram, ai ka publikuar një foto me firmën e tij, e para si producent.

Kënga nuk është publikuar ende dhe mbetet për t’u parë nëse Gjin është po aq i talentuar sa Dua në këndim. Po ashtu edhe Rina motra e vogël e Duas është modele dhe aktore dhe ndër vite ka siguruar role të rëndësishme.

Mesa duket të tre fëmijët e familjes Lipa e kanë trashëguar këtë talent nga babai i tyre, Dukagjin Lipa. Dugi është marrë me muzikë që në moshë të hershme. Ai themeloi grupin “ODA” në vitet ’80, dhe ishte vokalisti i këtij grupi ‘rock’.

IMG 8455

Të ngjashme