Kryefjala Logo

Dua Lipa braktis eventin që organizoi me Erion Veliajn per dasmën e Simonit dhe Markos. Sunnyhill në Tiranë pa yllin e muzikës pop.

28 Gusht, 2022 | 1:16 pm

Prej dy ditësh tashmë në Tiranë është organizuar “Sunny Hill”, festivali që ka si organizatore Dua Lipën në bashkëpunim me Erion Veliajn. Por edhe pse ata i kanë bërë PR të mirë njëri tjetrit, Dua postonte në Facebook me Erion Veliajn si dhe anasjelltas duket se këngëtarja ka munguar në Tiranë këto ditë.

Dizajneri italo francez i çantave të famshme “Jacquemus” ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e tij këtë fundjavë. Dua Lipa ka qenë pjesëmarrëse në dasmën e Simone dhe Marco, duke lënë festivalin që organizonte vetë.

Ndonse Dua nuk ka postuar gjë në rrjetet sociale, fotot e saj janë postuar nga Vogue Italia, ku ajo shfaqet me një fustan të bardhë.

5B1E325E FC5F 460B 8EE1 E53E13143814

80762633 D05D 4993 9D7E FE52A5067E3D

Të ngjashme