Kryefjala Logo

Dritan Shakohoxha bëhet gjysh për herë të parë

14 Shtator, 2022 | 11:00 pm

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha është bërë gjysh për herë të parë! Lajmin e ka dhënë nëpërmjet një postimi në Instagram, djali i tij Frenklin.

Ai ka publikuar një kolazh fotosh e përbri shkruan: “Eksperienca më e vështirë dhe më e bukur e jetës time. Mirë se erdhe Greg Shakohoxha”.

Gjithashtu edhe komentatori ka publikuar një foto të vogëlushit në story.

21EDF8F7 4220 4BD3 849D 5EB6BF7C45F5

25A4F346 BF72 4BE0 AA55 36FDE4223623

Të ngjashme