Kryefjala Logo

Drini Zeqo reagon për herë të parë pas largimit nga BB VIP: Familja është e rëndësishme

1 muaj më parë

Gazetari Drini Zeqo, ka reaguar për herë të parë pas largimit në mënyrë të papritur nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duke treguar edhe arsyet e vendimit të tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Drini sqaron se është larguar për shkak të shëndetit të familjarëve të tij, ndërsa thekson se gjendja e tyre është mirë.

 “Në jetë ka shumë gara por asnjë nuk është më e rëndësishme se sa shëndeti i familjarëve. Duke qenë se familja është gjëja më e rëndësishme për mua vendosa ta ndërpres rrugëtimin tim në “Big Brother VIP”. Të gjithë jemi mirë, faleminderit për interesin dhe kujdesin e treguar. Shihemi së shpejti!”, shkruan gazetari në një postim në Instagram.

2292020A 8016 4293 81F3 0DF28DCA56C9

Të ngjashme