Kryefjala Logo

Drini zbulon arsyen e largimit nga Big Brother VIP Albania 3

20 Janar, 2024 | 9:21 pm

Mbrëmjen e sotme, Drini Zeqo ka qenë i ftuar në BB VIP ku ka treguar se shkaku i largimit ishte motra e tij.

“Ajo është dashuria ime më e madhe në jetë.mendova qe duke qendruar prane saj ne moment te veshtire qe po kalon, ne nje beteje prej vitesh mendova se duhet te jem afer saj. Sapo mora vesh qe ajo kishte dicka tjeter vec asaj qe e shoqeron prej vitesh.

Ajo vuan nga nje problem i shendetit mendor.Nena ime eshte kujdesur dyfish për të. Atë ditë që e mora vesh, mendova cfare na ndryshon ne nga Ledi, nga parketi, na ndryshon aftësia për të bërë dikë të lumtur.- ka thënë Drini duke dhënë një mesazh të fortë, si dhe është përlotur.

Të ngjashme