Kryefjala Logo

Dren Abazit i del pa dashje fundshpina, vajzat e publikut ne delire

5 Qershor, 2021 | 6:10 pm

Kengetari i njohur nga Kosova Dren Abazi gjithmone eshte cilesuar si nje djale mjaft seksi. Kete epitet ja ka vendosur publiku i tij vecanerisht ai femeror.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Drenit para nje koncerti ne Tirane. Teksa ai ulet te rregulloje veglat muzikore i del fundshpina.

Kaq ka mjaftuar qe vajzat te cmenden. Ato fillojne bertasin dhe i bejne video. Moment ky qe ka shkaktuar te qeshura edhe ne pjesen tjeter te bandes te Drenit.

 

Të ngjashme