Kryefjala Logo

Drama që nuk parashikoi askush:Arbenita dhe Unikkatili ‘luftë’ në Instagram

23 Tetor, 2023 | 9:18 am

Gjithçka nisi në një fundjavë të qetë ku çdokush pret të shplodhet dhe i lë dramat për ditën e hënë.Ky nuk është rasti i modeles dhe ish-it të Feros,Arbenita dhe reperit Unikkatil.

Arbenita postoi në Instastory një bisedë nga Unikkatili,e injoruar plotësisht nga kjo e fundit dhe si duket ka qënë një kafshatë jo e lehtë për reperin e dashur nga shqiptarët i cili ka reaguar në story duke shkruar:

“Hahaha o lladup me te funksionu pollavra ishe dashte me ia shti ket blue checkmark bre?Ju shpikni e montoni but the CLOUT may leave a bad taste.Pizza ju blej sa t’doni per ndihme humanitare amo me bo sdi sorry”

Pra ky i fundit pretendon se nuk është ai personi që i ka shkruar modeles dhe Arbenita vërtetoi versionin e saj duke postuar një screenshot të emrit të tij me ticket-in blu dhe shkruan:

“Isha offline kur ktheve përgjigje.Mat fjalët burrec se po merresh me vajzën e gabuar!Mati mirë veprimet e tua nëse nuk ke ndërmend të kërkosh falje.Kishe këndoj për Shqiptari e kshyr me i ul femrat shqiptare.Boy bye.”

Kujtojmë se Unikkatili ka pasur ne të shkuar përplasje me Feron,ish-in e Arbenitës dhe në rrjet po e vlerësojnë besnikërinë e saj edhe pas ndarjes.

 

IMG 3218 IMG 3220

Të ngjashme