Kryefjala Logo

Drama mbaroi, bashkohen Arbenita dhe Fero?

21 Gusht, 2023 | 10:06 am

Arbenita dhe Fero kanë qenë diskutimi i verës pas dhunës të ushtruar nga reperi. E më pas Arbenita e denoncoi duke e çuar pas hekurave. Dhe pse herë pas here patën kunja në rrjetet sociale, duket se këtë herë gjërat kanë ndryshuar.

Prive.al ka siguruar një video të çiftit së bashku në Gjilan ku duket se janë duke shijuar ditën e dielë. Ndoshta ata po rregullojnë raportet.

Të ngjashme