Kryefjala Logo

Dorina Mema i bie Olti Currit, çfarë po ndodh?

29 Mars, 2022 | 8:35 pm

Olti Curri gjithmonë ironizon ose bën batuta me situatat më virale të momentit. Njëjtë ka ndodhur dhe me shuplakën e Will Smith kundrejt Chris Rock.

Olti ka publikuar në Instagram një video ku shprehet i lodhur nga këshillat e fitnesit sidomos nga Dorina Mema. Kaq ka mjaftuar që kjo e fundit ti afrohet dhe ti bjerë me shuplakë.

Më tej blogeri ka shkruajtur se tani e kupton Chris Rock. Sidomos video e tij është komentuar dhe është bërë virale në rrjet.

https://www.instagram.com/reel/Cbr3JawAOMl/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme