Kryefjala Logo

Dorina Gegiçi na prezanton më në fund të dashurin (menaxherin e këngëtarit të famshëm)

24 Maj, 2022 | 11:54 am

Është dashur ditëlindja e saj, që partneri i modeles bukuroshe shqiptare, Dorina Gegiçit të postojë një fotografi me të. Çifti është treguar goxha i suksesshëm që raportin e tyre ta mbajnë larg syrit të publikut.

Denis Avdiu, i cili është menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, njëherësh themelues i AVD Digital. “Urime ditëlindjen”, shkruan ai në këtë foto në Instagram. Dorina nga ana tjetër e ka ripostuar këtë foto me dedikimin “Të dua”…

0F6DA0FB 410F 4456 AC5D 95A63BF0BD1B0E14626B 0118 4ACB 8154 196C60DD5BF2

Ata duken për mrekulli bashkë dhe ne urojmë që gjithmonë t’i shohim të lumtur.

 

Të ngjashme