Kryefjala Logo

Dorëzohet Luiz Ejlli: Dua të dal nga Big Brother!

10 muaj më parë

Pas debatave të vazhdueshme nga të gjithë banorët, Luiz Ejlli ka filluar të mendojë largimin nga shtëpia. Në një bisedë me Kiarën, ai ka treguar se nuk duron dot më pasi i ka të gjithë kundër dhe është i vetëm përballë tyre.

“Dua të dal për Zotin. Nuk besoj se e fitoj kështu që… Do duroj sa do duroj, por s’mban më. Të gjithë kundër, rrinë lëshojnë nga një kunjë çdo ditë për të parë ku jam. Do vijë një moment kur do më zënë ngushtë. Tre muaj janë shumë, s’dihet kush vjen. I kam të gjithë bashkë kundër, s’di çfarë të bëj më. Nuk jam as i pathyeshëm, as i paprekshëm, as më i forti, jam ky që jam. Nuk mund të luftoj kaq gjatë.”- tha ai.

Kiara Tito i dha kurajo dhe i kërkoi të vazhdojë betejën për të fituar çmimin e madh.

Të ngjashme