Kryefjala Logo

Donte të dilte nga shtëpia, Stresi flet për arsyen që i krijoi tensionin

16 Janar, 2023 | 9:47 pm

Teksa Stresi dhe Xhuli kanë qenë të lidhur me pranga, duket se ka patur debat mes tyre sërish. Më tej Stresi ka kërkuar të ikë nga loja sepse nuk dëshironte të ballfaqohej me Xhulin.

Mbrëmjen e sotme kanë folur për këtë shpërthim të Stresit ku ai ka treguar se ishte shume i merzitur, se mendon sesi e shohin njerezit jashte pasi ka kaluar sfida nga me te veshtirat.

“Mos jam bere burracak, pak tension pak loje, nuk eshte veprim i hijshem ama ishte tension. Futem ne mendime sesi publiku me shikon, e isha i merzitur, mendova se ika nga ketu. I them publikut qe nuk eshte e lehte”- ka tfeguar Stresi.

Me tej Stresi ka kerkuar falje per gjendjen qe ka krijuar.

“Me tej pasi eshte qetsuar nga kjo situate
Eshte shume e thjeshte qe goditja me shkelme e deres eshte rast dhune, megjithate hajde ta vendosim veten ne vend te Stresit, edhe kur nuk na eshte hapur t i kemi rene me grusht. Duhet te tolerojme kur kerkojme njerez qe te jene te vertete. Aq me teper kur jane njerez te njohur qe jane te perkedhelur nga fama parate etj. Por eshte veprim i denueshem, ama kur po i kritikojme mos po bejme nje inkubator me zogj pulash qe do rriten e do na behen pula. Stresi merr seriozisht edhe situata qe duhet ti merrte me ironi, mendoj se momenti tek dushi e ka nxehur me Xhulin. E ngacmoj Viviana dhe ndodhen ato skena qe ndodhen.”- ka thene opinionisti Olti Curri.

Me tej Stresi ne dhome te rrefimit ka qene shume i prekur.

Të ngjashme