Donaldit i ngeli hatri pas humbjes, reagon Eduart Grishaj

3 muaj më parë

Keto dite eshte perfolur shume per hatermbetjet e vellezerve Veshaj me produksionin e BB VIP. Mengjesin e sotem regjisori Eduart Grishaj ka qene i ftuar ne Wake Up.

Ne jemi mësuar me këtë gjë. Nuk njoh asnjë shqiptar që pranon humbjen. Asnjë nga 4 finalistët nuk ka humbur. Është problem i madh ky. Një do e fitojë çmimin e madh. Të gjithë konkurrentët kanë dalë fitues. Të gjithë kanë dalë me dinjitet. Në asnjë Big Brother tjetër konkurrentët nuk kanë fituar kaq shumë, shtëpi, suport nga TCH dhe nga produksioni.”, është shprehur Grishaj.

Të ngjashme