Kryefjala Logo

Donaldi zbulon çfarë i ka thënë djali Borës gjatë xhirimeve të filmit

13 Dhjetor, 2023 | 10:33 am

Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit “5 herë jo”, të Donaldit dhe Borës. Në një intervistë për Top Channel, Bora ka zbuluar për Eni Shehun se djali i saj Arbori ka qenë gjatë xhirimeve të filmit e në montazh.

Më tej Eni e ka pyetur nëse ka bërë ndonjë koment për Donaldin për diçka që nuk i ka pëlqyer Arborit tek Donaldi, e ky i fundit ka thënë:

“Ai mësoi aksion dhe nice e gjithë kohës ne të dy na thoshte aksion ose kur i pëlqente nice”.

Të ngjashme