Donaldi tregon pervojat: Dy femra ne shtrat dhe ai ne mes!

8 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Antonela ka ngacmuar Donaldin per eksperiencat e tij seksuale. Mes shume pyetjesh ajo i ka thene nese ka bere ndonjehere seks me dy goca.

Fillimisht Donaldi ka hezituat te ktheje pergjigje madje ka nderruar muhabetin, por Antonela ka vazhduar te ngule kembe.

Duke mos dashur te flase e te tregoje detaje, ai ka bere vetem nje shenje pohuese dhe ka qene Antonela ajo qe ka bertitur:

“Pooo, ka bere”.

Të ngjashme