Kryefjala Logo

Donaldi sapo pranoi që është takuar me Borën?

2 vite më parë

Para pak kohësh Kryefjala.com zbuloj se Donaldi dhe Bora ishin takuar në shtëpinë e kësaj të fundit, ndonse Bora e mohoi në postimin e saj diçka të tillë.

Por një postim i fundit i Donaldit na bën të aludojmë se ai në një lloj mënyre e ka aprovuar. Ai ka publikuar një foto ku përbri shkruan:

“Makina me targa AA… ka bllokuar rrugën”, ku sigurisht nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve. E pra Donald e pranove domethënë?

B706D7F7 FA25 4D4B B3A8 97A976D68C48

Të ngjashme