Donaldi ka nje porosi per Romeon: Ajo ma dh*eu, por merr nje buqete te madhe ne lule dhe…

3 muaj më parë

Diten e sotme Donaldi ka qene duke biseduar me Beniaden dhe Einxhel te cilat i kane mbushur mendjen qe te uroje Trixen per Shen Valentin.

Ky i fundit ka thene se nuk ka bere kurre lule ne jeten e tij dhe Beniada i ka bere thirrje Trixes qe nuk ka cfare e do.

Pas kesaj Donaldi i ka kerkuar nje porosi vellait te tij Romeos.

”Romeo merr nje buqete te madhe me lule dhe coja Trixes, ajo ma dhj*u por une po bej perjashtim meqe eshte Shen Valentin.”

E pra mesa duket edhe pse i merzitur Donaldi serish deshiron te surprizoje te dashuren e tij.

 

Të ngjashme