Kryefjala Logo

Donaldi i dedikon këngë Trixës dhe e bën rrjetin lëmsh!

3 Prill, 2022 | 6:18 pm

Donaldi, Trixa dhe Bora janë tre emrat qe hasim kudo, ndonse së fundmi Donaldi ka lajmeruar se do të publikojë një këngë të re të gjithë kanë thënë se i dedikohet Trixës.

Teksa ai ka publikuar një fragment në rrjet dëgjohet që përdor frazën “anormale”, të cilën shpeshherë ja ka thënë Beatrixit brenda shtëpisë. Por a do i dedikohet kënga asaj vallë?

Pak e vështirë, ndonse ata formuan një çift lidhja përfundoi sapo dolën nga Bb VIP e gjasat e mëdha janë që të jetë pajtuar sërish me Borën!

Të ngjashme