Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Donaldi flet per ndarjen nga Bora:”Une kam vuajtur,ajo jo”

Ne nje bisede qe Donaldi po bente me Egzonen rihapi temen aq te diskutuar me Boren.

Vemendja u rikthye pas dronit dedikuar pikerisht atij ku ishte shkruar dhe data 9 janar qe eshte dita e lindjes se ish-it te tij,Bora Zemanit.

Ne dhomen e gjumit me Egzonen,Donaldi ka kujtuar edhe njehere historine e rendesishme te tij por eshte shprehur duke thene:”Ndarjen e kam vuajtur shume,nderkohe nga ana tjeter nuk ishte e njejta gje”

Nuk eshte hera e pare qe Donaldi leshon keshtu sinjalesh dhe pse nuk i perfundon kurre.Kujtojme se Romeo i tha se eshte treguar burre qe nuk ka folur dhe ka rezistuar pa thene te verteten e tij.

Latest Posts

Don't Miss