Kryefjala Logo

Donaldi dhe Bora në skenën e DWTS, çfarë ndodh sonte?

8 Dhjetor, 2023 | 6:03 pm

Mbrëmja e sotme e “Dancing With the Stars” duket se Bora ka rezervuar një surprizë për publikun por edhe për promovimin e filmir “5herë jo”

Në një moment të promos së kësaj jave, dëgjohet Bora që thotë “do të kërcejmë të dy për herë të parë bashkë” dhe burime për “News31” zbulojnë se Bora do të kërcejnë me Donaldin.

Kështu, ata do të ngjiten në skenë do të bëjnë kërcimin e tyre, me këngën që Alban Skënderaj ka realizuar për filmin “5 herë Jo” dhe që është kthyer në hit brenda pak ditësh, ndërsa ne mezi e presim ciftin ta shohim nën melodinë e kolonës zanore të projektit të tyre, ndërsa mund edhe të imagjinojnë që kështu do të jetë edhe kërcimi i ardhshëm i dasmës së tyre.

Të ngjashme