Kryefjala Logo

Donaldi dhe Bora marrin vendimin e papritur!

3 Shtator, 2022 | 12:05 pm

Kryefjala.com ka shkruajtur e para për ribashkimin e Borës me Donaldin, ndonse së fundmi ata kanë filluar të dalin hapur. Ka qenë foto e Semit me ata të dy që ktheu vëmendjen tek çifti.

Por së fundmi, kanë marrë një tjetër hap. Ata janë bërë sërish follow në Instagram me njeri tjetrin, ndonse një tjetr tregues ky për rikthimin e tyre.

E sigurisht edhe foto që Bora hodhi nga Sunny Hill; tregon se kanë vendosur mos fshihen më.

9B036DE9 0BDE 4A18 9EBF 127CBEB651C6

2700C79A 1EFD 45C9 B13F 0E8FA9A0477F

Të ngjashme