Donaldi behet xheloz per shoqerine e Trixes me Neymar

8 muaj më parë

Jo shume kohe me pare ne media u shkrua se Beatrix Ramosaj kishte nje miqesi speciale me futbollistin boteror Neymar,braziliani qe ka luajtur me Barcelonen,tani pjese e PSG dhe lojtar i kombetares Braziliane.

Trixa dhe Anxhelina ishin madje te ftuara edhe ne ditelindjen e tij te rrethuara nga njerez shume te famshem.

E ftuar ne nje emision ajo tregoi se ka miqesi me te madje tregoi edhe biseden ne telefon me yllin brazilian.

Gjate nje bisede ne shtepine e Big Brother Vip,Trixa filloi te tregonte pikerisht per kete miqesi por ajo qe u vu re ishte   Donaldi duke bere pyetje kureshtare si per te mbuluar xhelozine qe ndjente perballe nje Beatrixi qe duket se u vu ne siklet.

Të ngjashme