Kryefjala Logo

Donald Veshaj reagon për herë të parë pas BB VIP, ka një mesazh të koduar për Borën e dy fjalë për Trixën!

11 Prill, 2022 | 4:14 pm

Donald Veshaj pas daljes nga BB VIP nuk ka bërë asnjë lloj reagimi, madje as për lajmet që janë shkruajtur për të. Pak minuta më parë ai ka bërë një reagim në Insta Story.

Mes rreshtave falenderues ai shprehet se është i penduar për humbjen që pësoi në Big Brother, që natyrshëm na con të mendojmë se e ka për Borën. Më tej ai shprehet se po përpiqet ta fitojë sërish, duke vërtetuar në një farë mënyre se është e vërtetë se po tenton ribashkimin me të.

“Ndërkohë që kamerat janë fikur uroj të kuptoni e respektoni qe tanime kjo eshte jeta ime
reale e si te tille dua ta trajtoj. Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre. Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj që bora të shkrihet”. – shkruan Donaldi duke nënkuptuar se ka mbyllur çdo gjë me Trixën dhe është në pritje të Borës.

0486B7CB 15D9 4D4B 9253 E5EB17070001

Të ngjashme