Kryefjala Logo

Donald Veshaj kopjon apo ironizon Beatrix Ramosaj?

2 Qershor, 2022 | 11:59 am

Si fillim qetësohuni sepse askush nuk do ti rikthehet historisë mes Donaldit dhe Betrixes.
Jemi sosur!
Secili në punë të vetë dhe gjithë të mirat të dy në jetë,por ja që një video e Donaldin ngriti disa dyshime.

Në Instastory,Donaldi ka publikuar një video ku flet për bullizmin.
“Është hap në masë kto kohët e fundit..”

Me këtë fjali e hap diskutimin e tij Donaldi ku lajmërojë se këto probleme me bullizmin do ti trajtojë në emisionin që ndan me të vëllain.

Po mirë,doli në modë bullizmi tani apo çfarë?
Bullizmi ka një jetë mes njerëzimit dhe shoqërisë shqiptare.

Nuk po themi se të flasësh për bullizmin e shpiku Trixa,por u rikthye kjo temë nga një vajzë që e vuajti në kurriz dhe zgjodhi të mos heshtë.

Tani Donaldi njësoj zgjedh ta trajtojë si temë emisioni dhe nuk mund të rrinim pa menduar nëse po kopjon apo po ironizon “kauzën” e ish-it.
Apo çfarë ish-i themi dhe ne?!

Të ngjashme