Donald Veshaj e thotë me gojën e tij:”Shihemi në Big Brother!”

5 muaj më parë

Donaldi është ish-konkurenti i BBV1 ku doli i dyti por për nga popullariteti padyshim i pari pasi për muaj me rradhe portalet shkruan pafund rreth tij dhe historive rozë të tij..

Por,mesa duket Donaldi do jetë sërisht pjesë e shtëpisë dhe këtë e bën ai vetë të ditur në Instastory ku shkruan:
“Sonte në darkë shihemi në Big Brother VIP”

Domosdo me atë qetësi dhe gjum letargjik që ka kapluar banorët duhet pak ‘rrëmujë’

E44ECFA5 1B24 463E BDF8 1AC537581D34

Të ngjashme