Kryefjala Logo

Donald kush?!Trixa tani ka sy vetëm për këtë djalë

25 Gusht, 2022 | 4:41 pm

Beatrix Ramosaj ka bërë sërisht lëmsh gjithë rrjetin me postimin e saj të fundit.
Ndërkohë që media mundohet ti ‘kapë’ ndonjë detaj që lidhet me Donaldin,Trixa luan me vëmendjen e dikujt tjetër..

Në një video në Instastory,Beatrix shkruan:”Kur ai të përgjigjet tek Instagram Story që publikove qëllimisht”
Pra,këngëtarja ka hedhur më parë një story për të ngacmuar vëmendjen e këtij djalit misterioz dhe ja ka arritur qëllimit.
Na hape punë tani Trixa..

69370808 E3ED 44DC 9F89 835647FBA53D

Të ngjashme