Kryefjala Logo

Don Xhon i bën vetes premtimin e madh!

1 vit më parë

Ndonse është një ndër reperët më in të momentit, ai nuk ndalet të bëjë realitet ëndrrat e tij e jo vetëm. Por tashmë duket se ka vendosur një qëllim të qartë.

Bëhet fjalë për Don Xhon, reperin e hitit “Katile”. Së fundmi ai ka bërë një postim në Instagram ku tregon se qëllimi i tij për vitin tjetër. Ai dëshiron të blejë një avion.

“Do ta ble këtë vitin tjetër, e mbaj fjalën time. Djali më i ri dhe më i kërkuar Don Xhon. King Boki një dhe i vetëm”- shkruan ai përbri postimit. E mir Don Xhon e hape cik krahun me gjithë këtë modesti, po ti e di.

79D59C84 89C4 45E5 989E EA19DA703519

Të ngjashme