Kryefjala Logo

Don Xhon na prezanton me babin në ditën e tij të lindjes

4 Maj, 2022 | 1:02 pm

Reperi i njohur, Don Xhon na ka prezantuar për herë të parë me babain e tij. Ai ka patur ditëlindjen dhe reperi e ka uruar në mënyrën me simpatike.

8E3DAE68 4832 4DE9 85FE E970DFCBCF19

Nga foto që shohim në “Instastory” duket që reperi nga Kosova është “copy-paste” i babait të tij.

Sa i përket muzikës “Make a pose” vazhdon të mbetet një nga hitet e tij ndërkohë që projekti i tij i fundit muzikor ka qenë në bashkëpunim me këngëtarin, Butrint Imeri.

Të ngjashme