Doli gabimisht në Live, zbulohet identiteti i vajzës që shoqëronte Stresin në pushime

4 javë më parë

Stresi pak ditë më parë teksa ishte në Live, doli papritur portreti i një vajze që e shoqëronte me pushime.

Reperit i rrëshqet telefoni dhe në cep të pamjes shfaqet vajza e cila po e shoqëronte reperin gjatë pushimeve të tij.

Ndonse në rrjet flitet se vajza quhet Rreze dhe është nga Kosova, ndonse vetë Stresi nuk ka dhënë asnjë shpjegim për të.

2DB0BA34 AAD4 44D0 9CD1 E869F3FE5767

Të ngjashme