Kryefjala Logo

Dolën çift nga “Për’puthen ” ,konfirmojnë ndarjen

2 vite më parë

Florjana dhe Bruno u bënë çifti më i përfolur në “Për’puthen ” dhe pasi ishin deklaruar për njëri tjetrin vendosën të dilnin nga programi për tu jetuar jashtë.

Por mesa duket gjërat nuk kanë shkuar mirë për çiftin që prej disa javësh përfliteshin për ndarje derisa Bruno e konfirmoi vetë.

Gjatë një live-i,Bruno është pyetur për Florjanën ku një ndjekës i thotë:
“U pajtua Donaldi dhe Bora e spo pajtohesh ti me Anën”

“Ca pajtohen,ca ndahen,kështu paska qënë e shkruar.Ah si qënka dashnia”-ja kthen Beuno ndjekësit

Me këtë përgjigje,konfirmoi zërat që qarkullonin prej kohësh,Bruno dhe Florjana nuk janë më bashkë.

Të ngjashme