Kryefjala Logo

“Doktori i mrekullive” shëtit nëpër Tiranë dhe përshëndet në gjuhën shqipe!

29 Dhjetor, 2023 | 11:11 am

Aktori i njohur turk, Taner Olmez ka publikuar disa foto nga Tirana në profilin e tij Instagram. Ai ka zgjedhur për të përshëndetur  në shqip.

“Mirëmbrëma miq, mirëmbrëma Tirana. Faleminderit Nik Xhelilaj”, shkruan Taner Olmez.

Aktori i cili u bë i njohur nga roli në serialin “Doktori i mrekullive” ishte i ftuar edhe në finalen e Festivalit të Këngës.

 

Të ngjashme