Dojna Mema zbulon nëpërmjet videos më të ëmbël për sot gjininë e bebit

9 muaj më parë

Moderatorja Dojna Mema me partnerin e saj Vlashent Sata janë në pritje të fëmijës së tyrë të parë si frut i një dashurie disa vjeçare.

Ishte vetë Dojna që lajmëroi ndjekësit e saj në Instagram se ishte shtatëzëne pasi deri në ato momente ishte treguar shumë e zonja për ta “fshehur” lajmin.

Dhe pas gëzimit që sjellin këto lajme,i menjëhershëm është kurioziteti për gjininë dhe sot sërisht në Instagram,Dojna ndau me ne momentet kur zbuloi se do të ishte nëna e një djali!

Urimet më të përzemërta nga Kryefjala!

Të ngjashme