Dojna Mema në ekran?! Po shumë shpejt…

4 muaj më parë

Dojna Mema në 20 gusht të këtij viti u bë nënë për herë të parë. Nolan Sol quhet djali i moderatores së njohur dhe këngëtarit, Vlashent Sata. Për këtë arsye sa herë e pyesnin se kur do të rikthehej në ekran,Dojna ka deklaruar se këtë kohë do t’ia dedikonte plotësisht vogëlushit të saj.

Megjithatë në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj, ajo ka zbuluar se do të rikthehet javën e ardhshme me një surprizë.“Kam një surprizë, do shihemi javës tjetër, se ku do ua them javës tjetër”, ka thënë Dojna.

Kështu që le të presim.

Të ngjashme