Dojna Mema ndan lajmin me te embel te jetes

1 vit më parë

Moderatorja Dojna Mema para pak minutash ne profilin e saj Instagram ka lajmeruar se pret te behet nene per here te pare.

Prej disa vitesh ne nje marredhenie me Vlashent Saten,Dojna pret nje femije prej tij dhe eshte ne javen e saj te 16-te.

Me te mbyllur edhe emisionin “Fun Club” te Big Brother ajo vendosi ta ndaje me ne kete lajm te bukur.

Njesoj si Arbana Osmani edhe Dojna gjate Big-ut ka mbetur shtatezane.

Sa i mbare paska qene ky Big Brother!

Urime Dojna dhe Vlashent!

Të ngjashme