Kryefjala Logo

Dojna i mbaroi pushimet rikthehet në ekran…

2 Shtator, 2023 | 10:12 pm

Dojna Mema rikthehet në ekran. Pas një pauze të gjatë së shpejti do ta shohim moderatoren krah Florjan Binajt nën drejtimin e “Piranjave”në Syri.Tv.

Këtë lajm e ka bërë me dije vetë Dojna duke ndarë promon e emisionit në Instagramin e saj. Krahas postimit moderatorja shkruan: “Rikthehem këtë sezon në një shtëpi të re dhe me përgjegjësinë e një formati që bëhet zëri i atyre që zëri nuk u dëgjohet.”

Programi i fundit që ajo drejtoi ishte “Fan Club” në Top-Channel.

 

Të ngjashme