Kryefjala Logo

“Do na vdes OTR-i” zbulohet diss-i i papublikuar i Klevios ndaj Noizyt

8 muaj më parë

Noizy dhe Kleviol Ahmeti janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Noizy kishte ngritur një padi ndaj Klevios, saktësisht më 13 prill, pasi deklaratat e tij në TikTok po i shkaktonin ankth dhe frikë.

Por dje reperi doli me një status publik ku tha se do ta tërhiqte padinë ndaj Klevios edhe këtë herë, sepse nuk dëshironte që askush të shkonte në burg për shkakun e tij.
Ndërkohë sot është bërë virale një pjesë nga një “live” i mëparshëm i Klevios në TikTok, ku ka interpretuar disa nga vargjet e ‘diss’-it që kishte planifikuar të nxirrte kundër Noizy-t.

“Je frikacak me Ferrari, Top Channel kape lajmin, do na vdesi OTR-i, O Zot na fal, parashikime….mbreti nga Sukthi, gango lushnjari”, thuhet mes të tjerash në disa prej vargjeve.

Të ngjashme