Do habiteni kur ta shihni ku ndodhet Fifi nje nate pas perballjes se mbremshme ne BB VIP

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Fifi ka shkuar ne studion e BB VIP ku eshte perballur me banoret dhe ka sqaruar se nuk ka probleme mendore thjesht kerkonte dashuri nga banoret.

Ajo doli me justifikimin se do te kujdesej per veten e saj, por duket se menjehere i eshte kthyer rutines se zakonshme.

Kryefjala.com ka siguruar nje video te Fifit e cila mesa duket u eshte kthyer serish koncerteve. Ajo shihet duke kenduar e festuar me njerezit qe e perqafojne e e duartrokasin.

Të ngjashme