Kryefjala Logo

Djemtë e Kosovës marrin ajkën e vajzave shqiptare. Majk me Melisën e Përputhen.

3 Korrik, 2022 | 7:59 pm

Jo shumë kohë më parë Andi dhe Melisa treguan për publikun se ishin ndarë,një vendim ky i marrë nga të dyja palët.

Nëse si herët e tjera disa pritën për një rikthim,duket se e para që ka vazhduar jetën është Melisa Lleshi.

Kush është djali?
Kastriot Rexha,ose siç e njohin të gjithë,Majku.
Majk është këngëtari Kosovar i cili pas ndarjes me ish-partneren Majlinda Zeka me të cilën ka një djalë,ka pasur plot thashetheme për jetën private por asgjë konkrete.

Së fundmi në rrjet qarkullon një foto e këngëtarit me Melisën dhe janë burime për “Boom News” që tregojnë se dyshja është parë në një hotel të Tiranës.

Ndoshta nuk ka asgjë midis tyre,të dy këngëtar janë fundja,mund të sjellin dhe një projekt sëbashku..Por në hotel nuk besojmë se shkruajnë vetëm tekste…

Ajo që na bën përshtypje në fakt nuk është kjo,por se si meshkujt nga Kosova kanë shumë sukses me femrat shqiptare dhe ktu na vjen ndërmend Pm dhe Sara apo Dagz me Einxhel dhe na prisni sepse nuk mbarojmë këtu…

1BB25EE4 6C88 4E8D BF44 9AA6B641DCE3

Të ngjashme