Djaloshi shqiptar qe po çmend vajzat ne Tik Tok

2 vite më parë

Arjan Begaj ndonse per disa eshte emer i pa degjuar ai eshte nje personazh shume i famshem ne Tik Tok.

Ka pak muaj qe eshte pjese e ktij rrjeti social ama ka mbi 60 mije ndjekes. Synimi i djalit nga jugu, duket qe jane videot argetuese dhe plot gallate. Por nepermjet kesaj forme duket se ka arritur te bej per vete femra mjaft seksi.

Ndonse nuk zhvishet dhe nuk tregon format trupore ai serish ka terhequr vemendjen. Nje profil mjaft korrekt dhe zbavites qe nuk duhet humbur eshte pikerisht ai i Arjanit.

https://vm.tiktok.com/ZMeKtQUfh/

Të ngjashme