Kryefjala Logo

Djalit të Jozefinës, Cindy Marina ja ka marrë mendjen me këto gjeste

21 Prill, 2022 | 11:57 am

Nuk thonë kot dashuria vjen nga stomaku dhe kanë shumë të drejtë në fakt. E mesa duket këtë shprehje e ditka më së miri edhe modelja e njohur shqiptare Cindy Marina.

Mund t’ju duket e pabesueshme por përveçse një barbie bukuroshe Cindy është edhe një amvisë fantastike në kuzhinë.Dhe e dini se cili është specialiteti i saj?!!! Tiramisuja.

5FE0AA7D 0C26 4656 98B8 F29057288378

Ajo ka postuar në Instagram një video duke treguar krenare këtë embëlsirë që duket fantastike për syrin dhe mesa duket edhe me këto gjeste të vogla, Genar Topalli është dashuruar më shumë me bukuroshen e sportit.

Çifti më i njohur i showbizit e bëri publike lidhjen e tyre në 14 shkurt të këtij viti, ndonëse historia e tyre po përflitej prej kohësh në mediat rozë.

Të ngjashme