Kryefjala Logo

Djali i Olta Gixharit feston ditëlindjen, aktorja publikon foton speciale

22 Gusht, 2023 | 2:52 pm

Djali i Olta Gixhari, Amar, ka festuar 3-vjetorin e tij të lindjes.

Olta, bashkëshorti dhe Amar kanë pozuar pranë tortës së ditëlindjes me numrin 3, ndërsa Amar po fryn qirinjtë.

“Familja eshte pika ime me e rendesishme!
Faleminderit per urimet tuaja dhe ju uroj te jeni te lumtur me te dashurit tuaj
Me shume dashuri nga ne te tre”- ka shkruar Olta.

Të ngjashme