Kryefjala Logo

DJ shqiptar bëhet baba, vjen në jetë Dante!

24 Prill, 2022 | 8:59 pm

Dj Aldo është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij, Xhesika Trola ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Dante.

B862FB6F ABEE 4746 AB93 5A6D31B88D55 6371A2FD EC8E 42BA 8F0A 503AD2C45CA7

Ka qenë Xhesika ajo që ka bërë publik lajmin dhe ka ndarë me ndjekësit e saj, foton e parë të vogëlushit të tyre. “Pritja më e embël e jetës” me këtë mbishkrim ka zgjedhur ajo ta publikojë këtë foto në rrjetet sociale.

Kaq ka mjaftuar që ajo të marrë pafund urime nga personazhe publikë (dhe jo vetëm), urime që i bashkohemi dhe ne të Kryefjala.com. Me jetë të gjatë Dante!

 

 

Të ngjashme