Kryefjala Logo

Dj Sardi uron bashkëshorten me foton më romantike

15 Qershor, 2022 | 4:27 pm

Dj Sardi është nga ata personazhe që jetën private ka zgjedhur ta mbajë larg vëmendjes mediatike. Por sot partnerja e tij Jonisa feston ditëlindjen dhe Dj Sardi ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet kësaj fotoje romantike që ka postuar në profilin e tij në Instagram.

369AA24B 1BA4 468B 8068 382FB55B1FD6

“Të duam vajza e ditëlindjes”, shkruan ai duke përfshirë edhe djalin e tyre Zais Denzel i cili së shpejti bën fiks 5 muajsh që kur ka ardhur në jetë. Sardi dhe Jonisa janë prej vitesh në një histori dashurie por nuk kanë preferuar të shfaqen në intervista.

E vetmja herë kur Jonisa vendosi të dilte publikisht ishte kur ajo i organizoi Sardit një kamera të fshehtë, që u bë shumë virale në rrjetet sociale.

Të ngjashme