Kryefjala Logo

Dj Sardi “dehet” me dashuri (edhe në orar pune)…

2 vite më parë

Dj Sardi ka qenë mbrëmë në një tjetër mbrëmje argëtuese në kryeqytet pasi është një nga dj-t më të kërkuar të momentit. Por ajo që na ka rënë në sy është një video romantike me partneren e tij.

Sardi është “shkëputur” për disa sekonda nga puna duke kërcyer me partneren e tij (Jonisën) dhe sigurisht që mes tyre nuk mund të mungonte edhe një puthje romantike.Ajo që e ka bërë edhe më të bukur këtë moment ka qenë hiti “Drunk in love” i Beyonce dhe JAY-z.

Mami dhe babi i Zais Denzel kanë gjetur kohë më në fund për njëri-tjetrin, pasi gjithë këto kohë ja kanë kushtuar vogëlushit të tyre, i cili erdhi në jetë në janar të këtij viti.

Të ngjashme