Dj Sardi baba per here te pare?

10 muaj më parë

Prej kohesh Dj Sardi ka bere publike lidhjen e tij te dashurise me simpatiken bjonde Jonisa. Sigurisht nuk kane munguar as dedikimet apo postimet e tij per te.

Se fundmi ne media raportohet se Sardi dhe Jonisa jane ne pritje te femijes se pare.

Burime për Iconstyle.al e kanë bërë të ditur lajmin, ndërsa ende nuk dihet se në çfarë muaji të pritjes së ëmbël është Jonisa dhe cila është gjinia e bebit.

Epo urime!

Të ngjashme