Dj Sardi baba per here te pare: Gjithe bota mu shemb para teje!

7 muaj më parë

Diten e sotme Dj Sardi eshte bere baba per here te pare dhe ne jete ka ardhur djali u tij.

Lajmin e ka bere te ditur vete nepermjet nje postimi ne Instagram.

Sardi ka publikuar foton me te birin ku shkruan:E gjithë bota mu shemb përpara teje. Zais Denzel Shehu. 22.01.2022”.

Epo urime!

Të ngjashme